Microsoft oficjalnie zapowiada wsparcie dla klawiatury i myszki w xCloud

Utworzono: 26 czerwiec 2022, 11:06 Autor :  
Na początku marca pisaliśmy o nieoficjalnych doniesieniach o pracach nad dodaniem obsługi klawiatury i myszki do usługi streamingu gier z chmury od Microsoftu. Wówczas mówili o nich twórcy gry Microsoft Flight Simulator. Teraz w końcu sam Microsoft potwierdził te informacje.

Jak donosi portal The Verge, w jednym z filmów dla deweloperów tworzących gry na konsole Xbox wprost pada zachęta do dodawania obsługi klawiatury i myszki do gier dla Xboxa, ponieważ wkrótce dzięki temu będą one mogły korzystać z tego także na komputerach poprzez xCloud.

Niestety, nadal nie padły żadne terminy, więc nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać udostępnienia tej opcji wszystkim użytkownikom.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 136 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...