Google TV z nowym wygaszaczem ekranu

Utworzono: 19 czerwiec 2022, 11:06 Autor :  
W zeszłym roku Google zapowiedziało nowy wygaszacz ekranu dla swojej platformy Google TV, który miał zastąpić dotychczasowy pokaz slajdów z informacją o pogodzie przez karty na tle obrazków, które prócz pogody miały oferować też inne informacje.

Teraz firma w końcu ogłosiła rozpoczęcie udostępniania tych nowości wszystkim użytkownikom (do tej pory były testowane na losowo wybranej grupce). W ciągu najbliższych tygodni karty na wygaszaczu powinny się pojawić u wszystkich posiadaczy urządzeń z Google TV.

Prócz pogody będą mogły zawierać między innymi wiadomości, wyniki ostatnich meczy czy sugestie filmów z YouTube albo muzyki i innych multimediów. Na razie nie wiadomo, czy karty będą ograniczone regionalnie.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 440 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...