Meta Quest ze sporą aktualizacją systemu operacyjnego

Utworzono: 04 luty 2024, 11:02 Autor :  
Gogle Quest od Mety otrzymały niedawno aktualizację systemu do wersji oznaczonej numerkiem 62. Dodaje ona między innymi obsługę przestrzennego wideo nagranego przez iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max (wystarczy je przesłać do gogli z pomocą aplikacji Quest dla iOS)

Inną nowością jest lepsze wsparcie dla gier internetowych w przeglądarce Meta Quest. Obsługuje ona teraz zewnętrzne gamepady, w tym PlayStation, Xbox i wiele innych. Dzięki temu można na przykład skorzystać z Xbox Cloud Gaming czy GeForce Now od NVIDII.

Nowa wersja systemu oferuje również możliwość udostępniania swoich przygód w VR na żywo na Facebooku lub YouTube, z widocznym czatem z widzami. Aby ułatwić dostęp do najczęściej używanych akcji w Quest OS, wprowadzono też nowy sposób dostępu do głównego panelu przy pomocy dłoni.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 283 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...