Jest nieoficjalny klient YouTube dla gogli Vision Pro

Utworzono: 04 luty 2024, 11:02 Autor :  
Twórca popularnej aplikacji “Apollo for Reddit”, Christian Selig, stworzył to, czego Google nie miał ochoty - aplikację kliencką serwisu YouTube dla gogli Vision Pro od Apple.

Nazywa się Juno for YouTube i pozwala użytkownikom Vision Pro przeglądać platformę YouTube w przejrzystym i natywnym interfejsie visionOS, bez konieczności korzystania z kiepskiej alternatywy, jaką jest odwiedzanie strony internetowej YouTube w przeglądarce Safari. Aplikacja pozwala na zmianę rozmiaru, aby stworzyć domowe kino w swoim salonie, przesuwanie, ściemnianie pomieszczenia wokół wideo i wiele więcej.

Ponadto program obsługuje wykrywanie proporcji obrazu, a także przyciski do zwiększania lub zmniejszania prędkości odtwarzania, włączania napisów i udostępniania filmów. Do korzystania z Juno nie jest wymagane konto YouTube, ale użytkownicy YouTube Premium będą cieszyć się korzyściami związanymi z tą opcją przez aplikację.

Selig ostrzega, że wcześni użytkownicy aplikacji mogą napotkać kilka błędów, ponieważ mógł on rozwijać i testować ją tylko w symulatorze Vision Pro.

Juno for YouTube kosztuje 4,99 $ (około 20 zł bez VATu) i jest już dostępna w App Store dla posiadaczy Vision Pro.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 317 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...