Legimi w końcu nie potrzebuje komputera do synchronizacji z Kindle

Utworzono: 21 kwiecień 2024, 12:04 Autor :  
Czytniki Kindle od dawna są ulubionym wyborem miłośników książek, oferując wygodę i dostępność literatury w cyfrowej formie. Jednak użytkownicy Kindle’a, którzy korzystający z abonamentu Legimi, napotykali na przeszkody podczas synchronizacji swoich bibliotek ebooków. Wymagało to użycia kabla USB i komputera, co nie zawsze było możliwe.

Teraz, dzięki nowej funkcji, posiadacze czytników Kindle mogą synchronizować swoje ebooki z kontem Legimi bezpośrednio za pomocą smartfona lub tabletu z Androidem. Choć nadal wymagany jest kabel USB (a konkretnie USB OTG), to rozwiązanie jest znacznie bardziej mobilne niż poprzednia metoda wymagająca komputera.

Proces synchronizacji jest prosty. Wystarczy pobrać aplikację Legimi ze sklepu Google Play i użyć kabla USB OTG, aby połączyć Kindle’a ze smartfonem. Niestety, system Amazonu nadal nie pozwala na bezprzewodową synchronizację, ale nowa metoda jest krokiem w dobrą stronę.

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą być rozczarowani, ponieważ Legimi nie zaprezentowało jeszcze funkcji zarządzania biblioteką na Kindle za pomocą aplikacji na iOS. Oni nadal muszą polegać na podłączaniu Kindle do komputera.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 537 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...