Sonos zapowiada nową aplikację mobilną

Utworzono: 14 kwiecień 2024, 12:04 Autor :  
Sonos, znany producent sprzętu audio, zapowiedział znaczącą aktualizację swojej aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS, która ma zostać wydana 7 maja. Według informacji uzyskanych przez The Verge, aplikacja otrzyma nowy wygląd oraz szereg udogodnień mających na celu ułatwienie konfiguracji produktów i wzmocnienie łączności między różnymi głośnikami marki.

Aktualizacja przyniesie zmiany w obecnym designie aplikacji Sonos S2, wprowadzając centralny ekran główny zamiast dotychczasowych zakładek nawigacyjnych na dole ekranu. Użytkownicy zyskają możliwość szybkiego wyszukiwania muzyki dzięki stałemu paskowi wyszukiwania oraz bezpośredni dostęp do przycisków losowania i powtarzania utworów z ekranu Odtwarzania.

Ekran główny stanie się bardziej spersonalizowany, z przewijanymi karuzelami playlist i usług muzycznych. Użytkownicy będą mogli dowolnie zmieniać kolejność elementów i umieszczać ulubione playlisty bezpośrednio na ekranie głównym. Ustawienia głośników i soundbarów będą dostępne w sekcji “Twój System”.

Aplikacja jest preludium do pierwszych bezprzewodowych słuchawek Sonos, które mają konkurować z modelami premium od Apple, Sony, Sennheiser i innych marek. Głównym atutem słuchawek Sonos będzie ich głęboka integracja z ekosystemem głośników firmy, umożliwiająca słuchanie dźwięku z telewizora przez słuchawki. CEO Patrick Spence ma nadzieję, że słuchawki staną się kolejnym dużym hitem Sonos.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 586 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...