InPost uruchamia bota Paczkomatów na Messengerze

Utworzono: 24 grudzień 2017, 10:12 Autor :  
W zeszłym roku swojego bota na Messengerze zdecydowało się uruchomić multikino. Co prawda nie pozwalał on kupić biletu bezpośrednio w komunikatorze, ale dało się z jego pomocą znaleźć interesujący nas seans i szybko przejść do strony pozwalającej dokonać zakupu. Teraz podobne rozwiązanie zamarzyło się firmie InPost.

Kilka dni temu uruchomiła ona bota na komunikatorze Facebooka (w ramach swojego dotychczasowego konta, z którym rozmowę można otworzyć z fanpage). Z jego pomocą można odnaleźć najbliższy paczkomat bądź punkt odbioru, a także sprawdzić status przesyłki. Szkoda, że nie ma opcji ustawienia później automatycznego przesyłania powiadomień o zmianie statusu (można jedynie zapisać numer na później).

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1348 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...