Google TV w końcu doczekało się profili

Utworzono: 29 maj 2022, 10:05 Autor :  
W drugiej połowie zeszłego roku Google hucznie ogłosiło wprowadzenie obsługi profili użytkowników do najnowszego Chromecasta z Androidem TV na pokładzie. Z niewiadomych przyczyn wdrożenie tej nowości opóźniono jednak o “kilka miesięcy”.

Wygląda na to, że firmie z Mountain View udało się w końcu rozwiązać problemy będące przyczyną opóźnienia, bowiem w tym tygodniu ogłoszono nareszcie rozpoczęcie udostępniania tej opcji użytkownikom.

Niestety nie podano szczegółów, więc nie wiadomo czy będzie to wymagało aktualizacji całego systemu, tylko wybranych pakietów przez Play Store czy też wyłącznie zmiany konfiguracji na serwerze. Google ograniczyło się do stwierdzenia, że proces ruszył w tym tygodniu i minie kilka tygodni zanim wszyscy użytkownicy zyskają dostęp do profili.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 138 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...