Google Pay w Polsce w końcu zaczyna wdrażać CDCVM w Polsce

Utworzono: 04 lipiec 2020, 09:07 Autor :  
Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy, że Google w końcu bierze się za przywrócenie obsługi CDCVM (Consumer Device Cardholder Verification Method) w Google Pay dla kart wydawanych przez instytucje z nad Wisły. Nie podano jednak konkretnego terminu. Wygląda na to, że po cichu w końcu rozpoczęto wdrożenie.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Cashless, pierwsi użytkownicy już donoszą o możliwości robienia transakcji na kwoty wyższe niż 100 zł bez pytania o PIN (wystarczy odblokowanie telefonu).

Samo Google oficjalnie przyznało się jedynie do testowania nowej opcji wśród wybranych użytkowników i w związku z tym nie podało daty objęcia nową możliwością weryfikacji wszystkich użytkowników Google Pay.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1093 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...