Apple Card w końcu z webową aplikacją do zarządzania kartą

Utworzono: 04 lipiec 2020, 09:07 Autor :  
W zeszłym roku Apple (przy współpracy z Goldman Sachs) wprowadziło na amerykański rynek własną kartę kredytową, którą wyróżniały integracja z Apple Pay, iOS oraz macOS, a także brak jakichkolwiek numerów na fizycznej karcie.

Jedną z wad wymienianych później przez użytkowników był brak webowej wersji aplikacji do zarządzania kartą (użytkowników iPhone'ów z pecetami jest dużo więcej niż tych z komputerami Mac), przez co w razie utraty telefonu będącego jedynym urządzeniem Apple w posiadaniu, traciło się też możliwość spłaty karty czy wglądu do historii transakcji.

W tym tygodniu Apple w końcu udostępniło więc webowy portal do zarządzania swoją kartą. Z jego pomocą można sprawdzać saldo, spłacać kartę, przeglądać wyciągi czy sprawdzać status miesięcznych rat. Obecnie w serwisie nie ma historii transakcji (w postaci znanej z aplikacji, są tylko wyciągi) czy analizy wydatków.

Źródło: MacStoriesKomentarze::DISQUS_COMMENTS 473 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...