GeForce NOW zadziała na iOS poprzez przeglądarkę?

Utworzono: 14 listopad 2020, 09:11 Autor :  
Jak już zapewne słyszeliście, Apple nie lubi się z usługami grania w chmurze (bo zabierają firmie kontrolę nad tym, co jest dostępne na platformie oraz zyski z zakupów w samych grach).

Jedyną drogą, jaką twórcy takich usług mogą trafić do posiadaczy sprzętów z iOS, jest webowa wersja usługi. Jak na razie żadna z bardziej znanych usług nie oferuje wersji oficjalnie wspierającej Safari dla iOS, a wprost plany oferowania takowej ogłosił jedynie Microsoft.

Niedługo jednak dołączyć może do niego NVIDIA ze swoim GeForce NOW. Jak donosi redakcja serwisu Apple Insider, NVIDIA ma mieć już wewnętrzną wersję działającą z przeglądarką Apple (jakiś czas temu udostępniono betę webowego klienta dla Chrome OS, więc wystarczyło ją przystosować do Safari).



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 835 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...