Nowa kamera monitoringu mydlink DCS-8302LH od D-Link

Utworzono: 12 listopad 2020, 13:11 Autor :  
Kamera Wi-Fi Full HD DCS-8302LH z algorytmem sztucznej inteligencji do wykrywania osób jest przeznaczona do monitoringu domów oraz firm.

Urządzenie wyposażono w zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji do wykrywania osób. Zewnętrzna kamera WiFi Full HD w czasie rzeczywistym wykrywa poruszającego się człowieka, a przy tym charakteryzuje się minimalną możliwością błędnego wskazania. DCS-8302LH oferuje nieograniczony monitoring dzienny w żywych kolorach w jakości Full HD 1080p oraz nadzór nocny do odległości 5 m, nawet w całkowitej ciemności.

Kamera ma wbudowany mikrofon i głośnik, umożliwiające dwukierunkowe przesyłanie dźwięku oraz funkcję syreny. Rozpoznaje, gdy w polu widzenia pojawią się intruzi i po wykryciu ruchu automatycznie uruchamia alarm.

DCS-8302LH, która jest przeznaczona dla różnych środowisk, ma wbudowany moduł WiFi oraz obudowę odporną na warunki atmosferyczne. Można ją zainstalować w domu, małej firmie lub ogrodzie. Kamerę wyposażono w przyłączany stojak, opcję przytwierdzania za pomocą śrub lub opasek zaciskowych, a wbudowany port Ethernet zapewnia podłączenie za pomocą kabla.

DCS-8302LH, której można wydawać komendy przez Asystenta Google lub Amazon Alexa, wspiera IPv6 oraz ONVIF-Profile S, co umożliwia nagrywanie wideo na pamięciach masowych lub urządzeniach NVR. Bezpieczeństwo połączeń bezprzewodowych zapewnia zastosowanie najnowszego standardu WPA3.

Dzięki łatwym i błyskawicznym ustawieniom Bluetooth, użytkownicy mogą wygodnie korzystać ze zdalnego podglądu i zarządzania za pomocą bezpłatnej aplikacji mydlink. Nowa zewnętrzna kamera WiFi Full HD D-Linka umożliwia łatwe monitorowanie niedużych biur i sklepów oraz tego, co dzieje się na zewnątrz budynków. DCS-8302LH to idealne rozwiązanie do monitoringu wizyjnego nowoczesnych inteligentnych domów i firm, bez względu na to, czy służy do nadzorowania dzieci lub zwierząt, czy ochrony przed intruzami lub kieszonkowcami.

Kamera jest dostępna w sprzedaży w cenie ok. 450 zł.

 

Specyfikacja:

Rodzaj kamery
Wewnętrzna / Zewnętrzna
Połączenie
Bezprzewodowe
Matryca
2 megapiksele
Przetwornik obrazu
1/2.9" 2 megapixel progressive scan CMOS
Rozdzielczość
1920 x 1080 (16:9)
Obiektyw
3.0 mm / F2.4 / stałoogniskowy
Angle of View (H/V/D)
109° / 57° / 135°
Mechaniczny filtr podczerwieni
TAK
Tryb nocny (diody IR)
TAK
Zasięg nocnego doświetlenia IR
5 m
Dwukierunkowe audio
TAK
Wbudowany mikrofon
TAK
Wbudowany głośnik
TAK
External Card Slot
MicroSD SDHC SDXC (max 256 GB)
Power Consumption
7 W
Aplikacja mobilna
mydlink
Access via mydlink web portal
TAK
Funkcje
Amazon Alexa & Google Assistant
Google Assistant
mydlink Automation
Nagrywanie obrazu w chmurze
ONVIF
Format wideo
H.264
Multi-Stream
TAK
Mobile Stream
TAK
Wykrywanie ruchu
TAK
AI Motion Detection
Person Detection
Wykrywanie dźwięku
TAK
Nagrywanie zdarzeń
TAK

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 475 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...