GeForce NOW podwyższa ceny płatnej subskrypcji

Utworzono: 21 marzec 2021, 13:03 Autor :  
W końcu nadszedł ten dzień, kiedy NVIDIA zdecydowała się podnieść ceny płatnej subskrypcji w usłudze GeForce NOW, które od początku były zapowiadane jako tymczasowo obniżone. Zlikwidowano subskrypcję Founders i zastąpiono ją droższą Priority.

Dotychczasowi subskrybenci będą mogli zachować dotychczasową cenę tak długo, jak będą bez problemów uiszczać opłaty i nie będą majstrować przy opcjach subskrypcji (nie można chociażby zmieniać okresów rozliczeń z miesięcznego na roczny i odwrotnie). Wystarczy jednak odrzucona płatność i wpadamy do aktualnego droższego planu.

Jeśli zaś chodzi o plan Priority, to jego ceny ustalono na poziomie 49 zł/miesiąc lub 490 zł/rok (Founders kosztowało 25 zł miesięcznie lub 250 zł rocznie). Na ten moment nie oferuje on nic ponad plan Founders.

Przy okazji NVIDIA zapowiedziała też dodanie wsparcia dla adaptacyjnego V-Sync po stronie serwera w celu redukcji “cięcia” obrazu oraz adaptacyjny de-jitter pozwalający zwiększyć bitrate przesyłanego obrazu nawet na bardziej zawodnych sieciach.

Źródło: NVIDIAKomentarze::DISQUS_COMMENTS 654 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...