Curve z problemami, czyżby nadchodził koniec ciekawego fintechu?

Utworzono: 31 grudzień 2023, 16:12 Autor :  
Curve to aplikacja i karta, która pozwala na łączenie wielu kart płatniczych w jedną. Oferuje też brak opłat za transakcje zagraniczne, cashback, czy funkcja powrotu w czasie. Jednak od kilku tygodni użytkownicy Curve skarżą się na liczne problemy z płatnościami i obsługą klienta.

Według portalu Cashless, użytkownicy Curve doświadczają dublowania transakcji, odrzucania płatności (szczególnie dla podpiętych kart Visy), braku zwrotów czy niemożności podpięcia karty do Apple Pay. Ponadto, wsparcie techniczne usługi nie odpowiada na e-maile i wiadomości od klientów. Problemy te potwierdzają również negatywne opinie użytkowników w Google Play i Trustpilot.

Nie wiadomo, czy to oznacza koniec tego ciekawego fintechu (do tej pory nie ma praktycznie żadnej alternatywy) czy może to tylko przejściowe problemy, z których firma się w końcu wytłumaczy.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 803 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...