OpenAI w końcu otworzy GPT Store

Utworzono: 06 styczeń 2024, 12:01 Autor :  
OpenAI, organizacja zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, ogłosiła w drugiej połowie zeszłego roku, że opóźnia uruchomienie GPT Store, platformy, która miała umożliwić tworzenie i sprzedaż własnych agentów opartych na modelu językowym GPT-4. Powodem opóźnienia była konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z prawem dla użytkowników i twórców botów.

GPT Store ma być miejscem, gdzie każdy może stworzyć własnego bota, wykorzystując ogromne możliwości GPT-4. Mógłby on pełnić różne funkcje, jak asystent osobisty, nauczyciel, konsultant czy twórca treści. Platforma ma również umożliwić sprzedaż i kupno botów, tworząc nowy rynek dla usług opartych na sztucznej inteligencji.

OpenAI zaczął jakiś czas temu rozsyłać maile do osób zarejestrowanych jako chętni do tworzenia wspomnianych botów, w którym informuje o planach uruchomienia wspomnianego na początku sklepu już w przyszłym tygodniu.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 469 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...