Prime Video na zachodzie z reklamami, z dopłatą za ich pozbycie się

Utworzono: 31 grudzień 2023, 16:12 Autor :  
Amazon ogłosił, że wprowadzi ograniczoną ilość reklam do swojej usługi Prime Video. Na szczęście na razie zmiana ta ominie Polskę i dotyczyć ma jedynie kilku krajów zachodnich.

Mowa o USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Kanadzie, a nieco później także we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Meksyku i Australii. Reklamy będą wyświetlane przed rozpoczęciem filmu lub serialu, a także w przerwach między odcinkami. Amazon zapewnia, że reklamy będą znacznie mniej liczne niż w telewizji liniowej i innych usługach streamingowych, a także dopasowane do zainteresowań i preferencji użytkowników.

Użytkownicy, którzy nie chcą oglądać reklam na Prime Video, będą musieli zapłacić dodatkowe 3 $ (około 12 zł bez VATu) miesięcznie, aby nadal oglądać wideo bez reklam. Ta opłata będzie doliczana do subskrypcji Amazon Prime. Użytkownicy, którzy nie zdecydują się na opcję bez reklam, zaczną widzieć reklamy na Prime Video od 29 stycznia.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 792 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...