ING udostępnia aplikację dla Apple Watch

Utworzono: 25 kwiecień 2020, 12:04 Autor :  
Banki są jednymi z ostatnich instytucji korzystających ze wszelkich nowinek technologicznych. Jeśli więc jesteście fanami wszelakich nowinek, to bankowość jest zazwyczaj ostatnią rzeczą jakiej można się na nich spodziewać. Nie inaczej jest z obsługą smartwatchy przez banki.

O ile różnej maści “Paye” działają (bo po pierwszym wdrożeniu Google czy Apple Pay to już stosunkowo prosta sprawa), to zwykle nie ma co liczyć na coś więcej. Nad Wisłą jedynie Millennium oraz Euro Bank (wchłonięty przez ten pierwszy jakiś czas temu) oferowały proste aplikacje na zegarki (zasadniczo można było na nich tylko sprawdzać stan konta).

Kilka dni temu do tego wąskiego grona dołączyło ING z aplikacją na zegarki Apple. Niestety, podobnie jak w powyższym wypadku, pozwala ona jedynie sprawdzać stan konta i nic ponadto. Aplikacja pobierze się wraz z aktualizacją Moje ING dla iOS do najnowszej wersji.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 436 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...