Osiągnij Zen z bransoletką ZENTA

Utworzono: 25 sierpień 2016, 16:08 Autor :  
Cyfrowa biżuteria marki VINAYA gościła już naszych newsach na początku tego roku, z serią pierścionków, zawieszek i bransoletek ALTRUIS. Wracamy do tego tematu, gdyż w ich ofercie pojawił się nowy gadżet przeznaczony dla Pań.Chodzi o bransoletkę o nazwie ZENTA, która nie tylko powiadamia wibracjami na temat zdarzeń wzbudzanych przez sparowany z nią telefon. Dzięki temu iż potrafi ona mierzyć tętno, poziom natlenowania krwi i aktywność ektodermalną skóry, korelować to z danymi otrzymywanymi z telefonu i naszymi własnymi subiektywnymi odczuciami, potrafi ona wyznaczać poziom zadowolenia, stresu i produktywności. Pełni zatem rolę osobistego trenera, który pozwoli Ci lepiej poznać samą siebie i sprawdzić które czynności wpływają na zmiany nastrojów, a tym samym wyeliminować niektóre z czynników stresogennych.ZENTA dostępna jest na Indiegogo w cenie 149 USD + przesyłka, czyli o 100 dolarów taniej niż planowana cena sklepowa. Kampania została już zakończona, ale nadal można zamawiać te bransoletki, z dostawą w kwietniu 2017 roku.

Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1539 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...