Mi Band 6 zyska obsługę płatności zbliżeniowych w Europie?

Utworzono: 25 wrzesień 2021, 14:09 Autor :  
Od lat opaski Mi Band od Xiaomi posiadały wersję z modułem NFC, który pozwalał płacić nimi zbliżeniowo. Początkowo dostępne były one jedynie w Chinach, z czasem dostępność we współpracy z Mastercardem rozszerzono także na Rosję.

Teraz natomiast Xiaomi zapowiedziało udostępnienie Mi Banda 6 w wersji NFC na Starym Kontynencie. Nadal tylko we współpracy z Mastercardem (więc fani Visy będą musieli obejść się smakiem albo bawić się w wirtualne karty). Nie wiadomo też w jakich konkretnie krajach pojawi się opaska i jakie banki będą ją wspierały.

Wiadomo jedynie, że dotychczasowi posiadacze Mi Banda 6 będą musieli kupić opaskę jeszcze raz (bo ta sprzedawana obecnie nie ma modułu NFC), jeśli będą chcieli korzystać w niej z płatności zbliżeniowych.

Źródło: XiaomiKomentarze::DISQUS_COMMENTS 198 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...