Microsoft obniża ...

Microsoft zdecydował się na ...

Wykrywanie upadku ...

Google szykuje istotną zmianę ...

Galaxy Connect ...

Samsung właśnie otworzył ...

Google pracuje nad ...

Google szykuje zupełnie nową ...

Nowy system Amazonu ...

Amazon wraz z premierą nowego ...

Amazon traci serce ...

Luna przechodzi właśnie jedną ...

Garmin integruje ...

Garmin dołącza do wąskiego ...

Zmienia się ...

Dotychczasowa aplikacja CMF ...

Sony ogłosiło ...

Decyzja jest odpowiedzią na ...

OpenAI zaskakuje ...

OpenAI ogłosiło zamiar ...

Samsung Browser dla ...

Samsung Browser po latach ...

Amazon usprawnia ...

Aktualizacja oprogramowania ...

Valve zaczyna testy ...

Aktualizacja SteamOS 3.8.0 to ...

Kindle Paperwhite i ...

Ideą pinezek jest to, aby ...

WhatsApp doczekał ...

WhatsApp oficjalnie uruchomił ...

Digg się ...

Digg wraca i… znowu znika. Po ...

Google mocniej ...

Google postanowiło wyraźnie ...

Apple prezentuje ...

Apple zaprezentowało MacBooka ...

Pixele z Desktop ...

Marzenie o telefonie, który ...

Qualcomm pokazuje ...

Snapdragon Wear Elite to ...

Android Auto ...

Android Auto od kilku lat ...

Sporo nowości od ...

Xiaomi podczas targów MWC ...

NVIDIA nie porzuca ...

Najnowsza aktualizacja Shield ...

Meta wycofuje się ...

Meta wykonuje kolejny zwrot w ...

Steam Deck znika ze ...

Globalny kryzys pamięci RAM, ...

Max (HBO) także będzie walczyć z udostępnianiem haseł

Utworzono: 09 marzec 2024, 14:03 Autor :  
W ostatnim czasie, serwisy streamingowe takie jak Netflix, Disney+ i Hulu wprowadziły środki mające na celu ograniczenie dzielenia się hasłami między użytkownikami. HBO Max, które w ubiegłym roku połączyło się z Discovery+ tworząc jedną usługę o nazwie Max, również chce wprowadzić podobne ograniczenia.

Inicjatywa ta jest odpowiedzią na rosnące wyzwania związane z rentownością biznesu streamingowego. Netflix jako pierwszy wprowadził mechanizmy zapobiegające dzieleniu się hasłami poza gospodarstwem domowym, wymagając od urządzeń zalogowanych na konto Netflix połączenia z domową siecią Wi-Fi co najmniej raz na 31 dni. Podobne kroki podjęły Disney+ i Hulu.

Max, rozszerzając swoją działalność na nowe rynki, w tym Francję, Amerykę Łacińską i Australię, zamierza również wprowadzić ograniczenia w dzieleniu się hasłami. Według raportu Bloomberga, Max planuje wprowadzenie nowych funkcji przeciwdziałających dzieleniu się hasłami jeszcze w tym roku, a pełne wdrożenie ma nastąpić w 2025 roku.

Źródło: 9To5Mac



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 2221 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...