NVIDIA SHIELD TV w Chinach z portami gier z konsol GameCube czy Wii

Utworzono: 09 grudzień 2017, 19:12 Autor :  
Ciekawe informacje docierają do nas z Chin. Otóż ostatnio NVIDIA ogłosiła wprowadzenie SHIELD TV do sprzedaży na terenie Chin (z nieco innym oprogramowaniem z racji blokowania tam usług Google) i przy okazji zapowiedziała możliwość zakupienia portów gier ze starszych konsol Nintendo - GameCube oraz Wii.

Początkowo przez mylące materiały marketingowe sądzono, że będą one dostępne przez usługę GeForce Now, ale ostatecznie okazało się, że będą to natywne porty. Na liście są między innymi New Super Mario Bros, The Legend of Zelda: Twilight Princess, The Legend of Sword and Fairy 5 czy Punch-Out. Wszystkie odświeżone i przystosowane do rozdzielczości Full HD (1080p).

Niestety, nie wiadomo czy gry kiedykolwiek trafią oficjalnie poza rynek Chiński.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 333 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...