Prawa do marki ...

Po latach nieobecności marka ...

Proton pokazuje ...

W obliczu zwiększającej się ...

Galaxy Watch Ultra ...

Samsung rozszerza dostępność ...

Samsung dodaje ...

Samsung zdecydował się na ...

YouTube Music ...

YouTube Music otrzymało ...

Pixel Watcha 4 w ...

Pixel Watch 4 może wreszcie ...

Google Home dla ...

Google Home dla zegarków z ...

Microsoft zamyka ...

Microsoft niespodziewanie ...

Google zaczyna ...

Gemini, osobisty asystent AI ...

Samsung pokazuje ...

Samsung zaprezentował ósmą ...

Ikea kontynuuje ...

Ikea planuje rozszerzyć swoją ...

Perplexity ...

Perplexity zaprezentowało ...

Producenci aut ...

CarPlay Ultra – nowa ...

Microsoft daje ...

Microsoft ogłosił, że ...

Vision Pro ...

Sony ogłosiło oficjalne ...

Gogle dla platformy ...

Microsoft zakończył wsparcie ...

Żabka Nano ma ...

W Polsce pojawiła się nowa ...

Zastrzeżony PESEL ...

Projekt nowelizacji ustawy o ...

Przeglądarka Arc ...

The Browser Company ogłosiło ...

Google poprawi ...

Google wprowadza istotne ...

GeForce NOW ...

NVIDIA oficjalnie udostępniła ...

mBank i Pekao ...

mBank wprowadza ciekawe ...

Disney+ wprowadza nowe zasady dotyczące współdzielenia konta

Utworzono: 15 czerwiec 2024, 17:06 Autor :  
Od 14 czerwca 2022 roku, polscy widzowie mogą korzystać z platformy VOD Disney+ i do tej pory nie musieli się przejmować ograniczeniami współdzielenia kont z innymi osobami. Niestety, ostatnia aktualizacja warunków usługi, wprowadza zmiany w korzystaniu z serwisu.

Przede wszystkim szykuje ona grunt pod wprowadzenie subskrypcji z reklamami i grozi zawieszeniem usługi w razie ich blokowania. Nowa polityka ogranicza również współdzielenie konta tylko do osób z jednego gospodarstwa domowego, chyba że oferta stanowi inaczej. Dodatkowo, Disney+ zastrzega sobie prawo do analizy sposobu korzystania z platformy i w przypadku wykrycia naruszeń, może ograniczyć lub zawiesić dostęp do usługi.

Zmiany te są zgodne z trendami innych platform VOD, które również ograniczają współdzielenie konta i wprowadzają reklamy. Ceny nowych planów oraz szczegóły dotyczące funkcji Dodatkowego Użytkownika nie zostały jeszcze ujawnione.

Źródło: Tabletowo.pl



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1244 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...