Samsung prezentuje ...

Samsung zaprezentował w tym ...

Meta pokazuje, jak ...

Firma Meta, producent gogli z ...

Hakerzy złamali ...

Sony może mieć powód do ...

Amazon wycofuje ...

Amazon zdecydował się ...

Bluesky uruchamia ...

Bluesky, sieć społecznościowa ...

Bluesky rezygnuje z ...

Dotychczas, aby dołączyć do ...

Trwają prace nad ...

Vision Pro to urządzenie ...

Samsung planuje ...

Według plotek, Samsung ...

Jest nieoficjalny ...

Twórca popularnej aplikacji ...

Apple zaczyna ...

Zgodnie z obietnicą daną na ...

Samsung potwierdził ...

Od wielu miesięcy plotkowano ...

Amazon ...

Niedawno Amazon wypuścił ...

Microsoft Teams ...

Microsoft Teams, popularna ...

OpenAI w końcu ...

OpenAI, organizacja zajmująca ...

Curve z problemami, ...

Curve to aplikacja i karta, ...

Apple ma problemy ...

Sprawa Apple zaczęła się, gdy ...

Prime Video na ...

Amazon ogłosił, że wprowadzi ...

Microsoft ...

W ostatnim czasie Microsoft ...

Steam doczekał się ...

Valve udostępniło tuż przed ...

Bluesky rezygnuje z systemu zaproszeń

Utworzono: 10 luty 2024, 13:02 Autor :  
Dotychczas, aby dołączyć do Bluesky, trzeba było mieć kod zaproszenia, który pomagał twórcom zarządzać wzrostem, podczas gdy budowali funkcje takie jak narzędzia moderacji, niestandardowe kanały i wiele innych. Teraz, sieć zaprasza wszystkich do przyłączenia się do ponad trzech milionów już zarejestrowanych użytkowników.

Bluesky to nie tylko kolejna aplikacja społecznościowa. To inicjatywa, która ma na celu oddać kontrolę nad doświadczeniem online w ręce użytkowników, zamiast podporządkowywać je prywatnym firmom lub tajemniczym algorytmom. Na Bluesky, użytkownicy mogą łatwo dostosowywać swoje kanały, filtry treści i usługi moderacji, a nawet przenosić swoje znajomości i relacje między różnymi serwerami (choć póki co nadal dostępny jest tylko ten oficjalny, ponadto sieć używa innego protokołu federacji niż Mastodon i Threads).

Bluesky zapowiada, że wkrótce wprowadzi więcej funkcji, które pozwolą użytkownikom na lepsze zarządzanie swoim bezpieczeństwem i prywatnością w sieci. Jedną z nich jest “federacja”, czyli funkcja, która sprawia, że sieć jest tak otwarta i elastyczna. Federacja oznacza, że użytkownicy mogą wybierać (i odejść) z dowolnego serwera, który łączy się z główną siecią produkcyjną, zamiast być ograniczonymi do jednego dostawcy. Bluesky planuje udostępnić tę funkcję w wersji eksperymentalnej jeszcze w tym miesiącu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 292 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...