Zdalny pulpit do telefonu w Chrome OS dostępny we wczesnej wersji

Utworzono: 21 maj 2023, 13:05 Autor :  
Niedawno pisaliśmy o udostępnieniu przez Google pakietu dla Androida, który miał umożliwiać zdalny pulpit do telefonu z poziomu komputera z systemem Chrome OS. Pakiet szybko jednak został ukryty, sam Chrome OS też nie był jeszcze gotowy na tę funkcję.

Teraz jednak to się zmieniło - wersja oznaczona numerkiem 114, która obecnie jest w kanale beta, zawiera już odpowiedni kod. Jeśli więc zainstalowaliście na swoim telefonie wspomniany na początku pakiet, to po instalacji bety Chrome OS, powinniście móc przetestować zdalny pulpit do telefonu w wykonaniu Google.

Na razie ma on pewne ograniczenia (nie działa chociażby funkcja kopiuj/wklej między telefonem i Chrome OS), ale zapewne z czasem będą one usuwane.

Źródło: Chrome UnboxedKomentarze::DISQUS_COMMENTS 301 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...