Zbliżeniowy BLIK coraz bliżej

Utworzono: 13 czerwiec 2021, 09:06 Autor :  
Pod koniec lutego tego roku pisaliśmy, że przedstawiciele BLIKa podali w końcu termin wdrożenia płatności zbliżeniowych w swojej usłudze. Miało to nastąpić w czerwcu. Teraz mamy pierwsze sygnały o przygotowaniach do tego - Millennium właśnie zaktualizowało swój regulamin dodając do niego wpisy dotyczące zbliżeniowego BLIKa.

Bank zapewnia, że wspomnianego terminu zamierza dotrzymać i udostępnić tę opcję swoim klientom (z telefonami z Androidem) jeszcze w tym miesiącu. Ale według informacji serwisu Cashless, nie wszystkim bankom może się udać dotrzymanie tego terminu. Mają jednak czas do końca wakacji, bowiem później planowana jest akcja marketingowa.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 236 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...