xCloud w przeglądarce już dostępny dla wybranych subskrybentów Game Pass Ultimate

Utworzono: 25 kwiecień 2021, 12:04 Autor :  
Na początku kwietnia pisaliśmy o nieoficjalnym sposobie na testowanie xClouda na komputerach z Windows 10 wykorzystując wewnętrzną aplikację Microsoftu i kod odblokowujący tę opcję, który wyciekł do sieci. Niestety, po paru dniach Microsoft się zorientował co się stało i tę opcję zablokował. Na szczęście w tym tygodniu ruszyła w końcu beta webowego klienta usługi.

Niestety, na razie nie wszyscy mają do niej dostęp - Microsoft zdecydował się na początek przyznać go losowej grupie posiadaczy abonamentu Game Pass Ultimate (wymaganego do korzystania ze streamingu). Z czasem dostęp ma być rozszerzany na coraz większą grupę.

Webowa wersja jest dostępna pod adresem xbox.com/play i pozwala grać w gry z Xboxa na komputerach z Windowsem czy macOS oraz urządzeniach z iOS. W obu wypadkach trzeba oczywiście podłączyć kontroler.

Źródło: MicrosoftKomentarze::DISQUS_COMMENTS 462 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...