Wymóg dodatkowej autoryzacji Google Pay na Wear OS był błędem

Utworzono: 28 kwiecień 2024, 13:04 Autor :  
Użytkownicy Wear OS, którzy korzystający z Google Wallet, napotkali niedawno problem związany z koniecznością wprowadzania kodu PIN przed dokonaniem płatności zbliżeniowej. Ten nieoczekiwany wymóg wywołał frustrację wśród użytkowników, którzy oczekiwali płynnego i bezproblemowego wykonywania płatności.

Okazało się, że problem z koniecznością wprowadzania kodu PIN jest na szczęście błędem w oprogramowaniu. 9To5Google donosi, że to nie jest zamierzona funkcja ani nowy wymóg bezpieczeństwa, ale po prostu usterka, która ma zostać naprawiona.

Google szybko zareagowało na ten problem, informując użytkowników, że pracuje nad rozwiązaniem. Firma zapewniła, że aktualizacja naprawiająca błąd zostanie wkrótce wydana, co przywróci normalną funkcjonalność Google Pay na zegarkach u osób dotkniętych wspomnianym błędem.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 736 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...