Valve testuje nową wersję trybu Big Picture dla Steama

Utworzono: 13 listopad 2022, 16:11 Autor :  
Przy okazji premiery Steam Decka, Valve zapowiedziało udostępnienie jego interfejsu także na standardowych komputerach jako aktualizacji trybu Big Picture (przeznaczonego dla telewizorów czy korzystania z padem). Niedawno w końcu rozpoczęły się jego testy.

Początkowo w ramach testów odświeżony tryb Big Picture można było aktywować tylko uruchomiając skrót do Steama ze specjalnym parametrem (wybranie opcji z menu włączało nadal dotychczasową wersję), ale niedawno dodano nowy parametr zastępujący po prostu stary interfejs nowym zamiast jedynie go bezpośrednio uruchomiać jak dotychczas.

Wystarczy, że zapiszecie się do publicznych testów klienta Steam (w ustawieniach programu), a następnie dodacie do skrótu uruchamiającego Steama parametr “-newbigpicture” (bez cudzysłowów) by zastąpić stary wygląd tym ze Steam Decka. Oczywiście nowy interfejs ma ograniczenia względem wydania na Steam Decku - nie ma chociaż nakładki wydajności.

Źródło: ValveKomentarze::DISQUS_COMMENTS 370 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...