Revolut Junior w końcu z obsługą Google Pay

Utworzono: 02 styczeń 2022, 09:01 Autor :  
Dzisiaj dzieci coraz częściej mają konta płatnicze, a także smartfony z obsługą NFC. Do niedawna jednak młodzi posiadacze kont w aplikacji Revolut Junior, nie mogli korzystać z płatności telefonami. Zaczęło się to zmieniać dopiero w połowie listopada.

Wtedy to konta dziecięce zyskały w końcu wsparcie dla Apple Pay. W drugiej połowie grudnia natomiast w końcu wdrożono również obsługę Google Pay.

Jest jednak haczyk - Revolut Junior jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat, ale zarówno Apple jak i Google Pay wymagają założenia konta użytkownika. To z kolei według regulaminu posiadać mogą jedynie osoby w wieku 16 lat lub starsze, więc młodsze dzieci i tak ze wsparcia nie skorzystają (jeśli podadzą prawdziwą datę urodzenia przy zakładaniu konta).

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 383 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...