Nest Hub Max może być kolejnym urządzeniem z systemem Fuchsia

Utworzono: 25 grudzień 2021, 12:12 Autor :  
W tym roku doczekaliśmy się wyjścia nowego systemu operacyjnego od Google poza fazę eksperymentalno-badawczą - w maju aktualizacja dla pierwszej generacji Nest Huba zmieniła system pod spodem z Cast OS na Fuchsię.

Wygląda na to, że proces się udał, bowiem Google właśnie przygotowuje się do wypuszczenia podobnej aktualizacji dla Nest Hub Max. Podobnie jak w wypadku zwykłego Nest Huba, dla użytkowników raczej niewiele się zmieni poza nieco innym formatem wersji systemu w ustawieniach.

Fuchsia na Hubach używa bowiem tego samego interfejsu graficznego, który jest po prostu aplikacją napisaną we Flutterze. Nie wprowadza więc widocznych zmian w interfejsie.

Nadal nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać pojawienia się Fuchsi na urządzeniu, na którym mogłaby zawierać własny interfejs graficzny i tym samym pokazać coś więcej.

Źródło: Android Police



Komentarze::DISQUS_COMMENTS 328 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...