Quest 2 zyskuje oficjalną synchronizację powiadomień oraz menadżer plików

Utworzono: 23 maj 2021, 09:05 Autor :  
Oculus zapowiedział właśnie kolejną sporą aktualizację systemu dla swoich samodzielnych gogli VR. Tym razem dodano prosty menadżer plików czy oficjalne rozwiązanie do synchronizacji powiadomień z telefonem (choć na razie tylko z iOS, prace nad wersją dla Androida jeszcze trwają).

Ponadto zapowiedziano dodanie do aplikacji mobilnej Oculusa opcji nagrywania naszego ciała i umieszczania go w wirtualnej rzeczywistości, aby pokazać co w niej robimy.

Ta opcja także początkowo dostępna będzie jedynie w aplikacji dla iOS (wymagany jest iPhone XS lub nowszy) i dodatkowo zostanie udostępniona tylko grupce użytkowników jako eksperyment.

Standardowo sama aktualizacja systemu jest udostępniana stopniowo, ponadto nawet po jej instalacji nie wszystkie nowości staną się dla nas od razu dostępne, gdyż część z nich wymaga włączenia po stronie serwera.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 387 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...