Prime Video w Polsce w końcu z wypożyczalnią filmów

Utworzono: 13 maj 2023, 09:05 Autor :  
Subskrypcję VOD od Amazona mamy w Polsce już od kilku lat. Do tej pory brakowało jednak w naszym kraju pozostałych elementów serwisu Prime Video z zachodu, czyli wypożyczalni oraz sklepu z filmami niedostępnymi w ramach subskrypcji.

To się zmieniło w tym tygodniu, kiedy to Amazon w końcu uruchomił te brakujące części nad Wisłą (przy okazji chwaląc się też dodaniem “kanałów”, czyli dodatkowych subskrypcji, uruchomionych po cichu kilka tygodni temu).

Oferta nie jest na razie szczególnie bogata, ale przynajmniej wypożyczanie jest tanie - jedynie 3 zł za film, w porównaniu do czegoś bliżej 15 zł w serwisach takich jak iTunes od Apple czy Google Play Movies. Trzeba jednak uważać przeglądając ofertę - trafiają się słabo oznaczone “darmowe” trailery filmów (o tym, że to trailer informuje jedynie cena 0 zł, długość do kilkunastu minut i dopisek “podgląd pełnego filmu” na końcu).

Źródło: FilmomaniakKomentarze::DISQUS_COMMENTS 379 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...