Philips oficjalnie pokazuje nowe żarówki oraz zapowiada integrację ze Spotify

Utworzono: 05 wrzesień 2021, 12:09 Autor :  
Na początku sierpnia pisaliśmy o plotkach dotyczących nowych urządzeń firmy Philips z rodziny Hue. Chodziło o pasek świetlny świecący w kilku kolorach jednocześnie oraz jaśniejsze żarówki. W tym tygodniu firma w końcu oficjalnie zapowiedziała te produkty i inne nowości.

Poza opisywanymi już produktami, do katalogu dodano także “rurkę” świetlną (przede wszystkim do montażu pod lub nad telewizorem czy monitorem). Także światła The Signe doczekały się wersji pozwalających na ustawianie kilku kolorów jednocześnie.

Jeśli chodzi o jaśniejsze żarówki, to modele z maksymalną jasnością na poziomie 1100 lumenów już trafiły do sprzedaży, zaś te z 1600 lumenów mają pojawić się w sklepach 12 października.

Zapowiedziano także dodanie integracji ze Spotify (udostępniana stopniowo), dzięki czemu kolorowe światła będzie można synchronizować w rytm muzyki.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 101 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...