Otwarta beta xClouda w aplikacji Game Pass ruszyła

Utworzono: 15 sierpień 2020, 14:08 Autor :  
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o zakończeniu testów usługi xCloud oraz ogłoszeniu daty startu jej finalnej wersji będącej częścią subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Okazuje jednak, że w tym tygodniu Microsoft uruchomił jeszcze ostatnią rundę testów.

Tym razem do skorzystania z usługi potrzebujemy kontrolera Xbox One, urządzenia z Androidem, aplikacji Game Pass Beta oraz wspomnianego już abonamentu, ale za to jest ona dostępna w Polsce (wcześniejsza beta oficjalnie nie działała nad Wisłą).

Testy mają tym razem służyć sprawdzeniu implementacji klienta w aplikacji Game Pass oraz serwerów we wszystkich krajach. Beta ma potrwać do startu finalnej wersji 15 września.

Źródło: Windows CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 247 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...