xCloud wystartuje we wrześniu, także w Polsce!

Utworzono: 09 sierpień 2020, 12:08 Autor :  
Microsoft zakończył właśnie testy swojej usługi streamingu gier z chmury i zapowiedział uruchomienie finalnej wersji. Ma to nastąpić w połowie września tego roku. Usługa będzie dostępna jako dodatek to abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

Niestety, na początku streamować będzie można jedynie na urządzeniach działających pod kontrolą Androida. Aplikacja dla komputerów nie jest gotowa, natomiast Apple nie pozwala na streaming gier z chmury na swoich platformach (jedynie z komputera/konsoli będących w posiadaniu użytkownika).

Usługa wystartuje w pierwszych krajach 15 września (Polska jest na tej liście), a w jej bibliotece znajdziemy na początek ponad 100 gier.

Źródło: MicrosoftKomentarze::DISQUS_COMMENTS 332 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...