Netflix na razie nie będzie wymagał opłaty za dzielenie konta w Polsce

Utworzono: 07 styczeń 2023, 14:01 Autor :  
Wiadomo, że Netflix od jakiegoś czasu intensywnie rozmyśla, jak walczyć z udostępnianiem kont w nadziei na przywrócenie w ten sposób wzrostu liczby subskrybentów. Dobra wiadomość dla mieszkańców naszego kraju jest taka, że na razie walka ta odbywać się będzie bez dodatkowych opłat.

Serwis niedawno zaktualizował swoje strony pomocy w języku polskim i możemy się z nich dowiedzieć, że na razie jedyną uciążliwością dla osób dzielących się kontem będzie konieczność proszenia głównego właściciela o przesłanie kodu jednorazowego jaki dostał na maila. Żadnych dodatkowych opłat jakie były już testowane w wybranych krajach.

Netflix musi tu uważać, bowiem walcząc zbyt ostro może stracić nawet te dzielone konta zamiast zyskać na ich podziale do samodzielnych subskrypcji.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 308 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...