Monitorowanie snu na Nest Hubach drugiej generacji będzie dalej darmowe

Utworzono: 01 styczeń 2023, 15:01 Autor :  
Od prezentacji drugiej generacji Nest Huba Google uczciwie zapowiadało, że główną nowość urządzenia (czyli monitorowanie snu) zamierza w przyszłości zamknąć za płatną subskrypcją. Z czasem doprecyzowano, że będzie to Fitbit Premium. Wtedy też poinformowano o pierwszy opóźnieniu wejścia tej zmiany w życie.

Pierwotnie miało to bowiem nastąpić jeszcze w minionym roku, ale odłożono to na właśnie rozpoczęty rok 2023. Google jednak najwyraźniej nie ma serca zabierać użytkownikom darmowej opcji, bowiem kilka dni temu poinformowano o kolejnym odroczeniu, tym razem aż do 2024 roku. Zmiana odbyła się po cichu poprzez edycję karty produktu w sklepie Google. Nie wiadomo więc dlaczego termin jest ciągle przekładany.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 210 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...