Microsoft udostępnia xClouda oraz pakiet Office dla gogli Quest

Utworzono: 23 grudzień 2023, 13:12 Autor :  
W ostatnim czasie Microsoft udostępnił najpierw zapowiedzianego już jakiś czas temu oficjalnego klienta usługi xCloud (do streamingu gier dla Xboksa z chmury), a kilka dni temu także trzy podstawowe aplikacje pakietu Office (Word, Excel oraz PowerPoint).

Choć nazywanie tych ostatnich aplikacjami może być trochę na wyrost. Tak naprawdę do “ramki” na ich przeglądarkowe wersje. W dodatku praktycznie bez żadnych zmian czyniących korzystanie z nich w VR na kontrolerach (lub rękami) wygodniejszym. W praktyce więc bez klawiatury i myszki podłączonych do gogli poprzez Bluetooth i Questa 3 lub Pro z kamerami z rozsądną rozdzielczością raczej nie ma sensu ich pobierać.

Źródło: Windows CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 830 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...