NordVPN już dostępny na Apple TV

Utworzono: 31 grudzień 2023, 16:12 Autor :  
NordVPN, jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych dostawców usług VPN, ogłosił w mijającym tygodniu udostępnienie aplikacji dla Apple TV. Pozwoli ona posiadaczom Apple TV korzystać z zalet VPN, takich jak ochrona prywatności, bezpieczeństwo czy dostęp do zablokowanych treści.

Jest to kolejna po ExpressVPN usługa tego typu udostępniająca swojego klienta dla Apple TV. Stało się to możliwe, ponieważ Apple w końcu dodało stosowne API w tvOS 17 (dla porównania, Android TV oferował je praktycznie od początku).

Aplikacja NordVPN dla Apple TV jest już dostępna w App Store i można ją pobrać za darmo. Aby korzystać z usługi VPN, użytkownicy muszą mieć aktywną subskrypcję NordVPN.

Źródło: 9To5MacKomentarze::DISQUS_COMMENTS 514 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...