KFC też pozwoli złożyć zamówienie ze smartfona

Utworzono: 04 czerwiec 2017, 15:06 Autor :  
W marcu pisaliśmy o pracach nad aplikacją mobilną pozwalają składać zamówienia w McDonaldzie jeszcze zanim nasza noga stanie w restauracji, dzięki czemu moglibyśmy wejść i od razu odebrać nasz zestaw. Teraz podobny ruch ogłosiło KFC.

Różnica jest taka, że system KFC o nazwie Skip The Line jest dużo bliżej wdrożenia w naszym kraju - obecnie jest testowany w Szczecinie oraz Wrocławiu, natomiast latem (niestety dokładniejszego terminu nie podano) ma on zostać udostępniony klientom niemal wszystkich restauracji tej marki w Polsce.

Aplikacja mobilna pozwoli skompletować zamówienie (w tym dobierać zawartość, np. kubełków), opłacić je (online w aplikacji, ale także kartą przy odbiorze) oraz następnie śledzić postępy w jego przygotowaniu.

Dla przypomnienia, McDonald swoją wersję podobnego rozwiązania testuje w innych krajach i nie wiadomo, kiedy udostępni ją nad Wisłą.

Źródło: AntywebKomentarze::DISQUS_COMMENTS 649 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...