McDonald pracuje nad aplikacją mobilną do składania zamówień

Utworzono: 12 marzec 2017, 18:03 Autor :  
Jeśli odwiedzaliście ostatnio jedną z restauracji McDonald w większych miastach to być może natknęliście się na stanowiska do samodzielnego składania i opłacania zamówień. Niedługo nie będą one potrzebne - sieć chce pozwolić na robienie tego prosto z aplikacji mobilnej.

Jak można przeczytać na łamach serwisu Cashless.pl, McDonald's pracuje nad aplikacją pozwalającą składać i opłacać zamówienia, dzięki czemu sieć ma nadzieję zmniejszyć kolejki i przypodobać się bardziej mobilnym klientom.

Nowe rozwiązanie ma pojawić się jeszcze w tym roku w 20 tysiącach restauracji w kluczowych krajach (nie wiadomo, czy Polska jest wśród nich).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 507 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...