Google zaczyna testy nowego interfejsu Android Auto

Utworzono: 13 listopad 2022, 16:11 Autor :  
W maju tego roku Google zapowiedziało kolejną zmianę interfejsu Android Auto, czyli specjalnego interfejsu do obsługi telefonu przez panel samochodu. Oryginalnie zapowiadano jego udostępnienie na minione lato, ale jak widać terminu nie udało się dotrzymać.

Opóźnienie musi być spore, bowiem firma dopiero rozpoczęła publiczne testy odświeżonego wyglądu, więc do wszystkich użytkowników może on trafić nawet dopiero w przyszłym roku.

Czas ten na szczęście nie poszedł na marne - wykorzystano go na wprowadzenie paru zmian, np. dodanie ostatnio uruchamianych aplikacji do docka.

Przynajmniej w przeciwieństwie do testów Google Home, tutaj publiczna beta realizowana jest poprzez Google Play, każdy więc może potencjalnie dołączyć (potencjalnie, bo nadal istnieje limit testerów i został on osiągnięty). Na szczęście można po prostu pobrać plik APK bety.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 257 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...