Google One już w Polsce

Utworzono: 13 styczeń 2019, 17:01 Autor :  
Jakiś czas temu firma z Mountain View zaprezentowała subskrypcję o nazwie Google One. Zastąpiła ona płatne pakiety miejsca na dane w chmurze. Oprócz tego oferuje ona także całodobowe wsparcie techniczne od ludzi i co jakiś czas dodatkowe prezenty.

Przykładowo dla nowych użytkowników jest to 20 zł do wydania w Google Play. Subskrypcję można też dzielić z rodziną bez dodatkowych kosztów. Do tej pory Google One było jednak dostępne raptem w kilku krajach, ale ostatnio ich lista zaczęła się szybko wydłużać, a kilka dni temu dopisano do niej Polskę.

Ceny Google One nad Wisła zaczynają się od 9 zł miesięcznie / 90 zł rocznie za 200 GB aż do 1400 zł miesięcznie za 30 TB.

Źródło: GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 365 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...