GeForce Now nareszcie z obsługą nawigacji gamepadem w przeglądarce

Utworzono: 05 maj 2024, 12:05 Autor :  
NVIDIA GeForce Now, jedna z najlepszych usług streamingowych gier na rynku, wkracza na nowy poziom integracji z przenośnymi konsolami do gier, takimi jak Steam Deck od Valve. Dzięki najnowszej aktualizacji, GeForce Now umożliwi nawigację w przeglądarce za pomocą dowolnego gamepada, co znacznie ułatwi korzystanie z usługi na takich urządzeniach jak Steam Deck, ROG Ally czy Legion Go.

Do tej pory, aby uruchomić gry z GeForce Now na Steam Deck, konieczne było użycie kursora myszy (np. z pomocą touchpadów), co nie zawsze było wygodne podczas gry z użyciem gamepada. Nowa aktualizacja pozwala na płynne przeglądanie i uruchamianie gier bezpośrednio z poziomu przeglądarki, co jest dużym krokiem naprzód w dostępności i komforcie użytkowania.

NVIDIA nie tylko ulepsza interfejs użytkownika, ale również rozszerza swoją bibliotekę o 24 nowe tytuły w maju. Wśród nich znajdują się gry takie jak “Hellblade: Senua’s Sacrifice” oraz “Honkai: Star Rail”, które będą dostępne w GeForce Now w dniu ich premiery. To pokazuje zaangażowanie NVIDIA w dostarczanie najświeższych i najbardziej pożądanych gier na swojej platformie.

Źródło: Windows CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 314 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...