Ekspansja Meta Horizon Worlds na nowe kraje

Utworzono: 30 czerwiec 2024, 12:06 Autor :  
Meta ogłosiła, że ich platforma społecznościowa VR, Horizon Worlds, której dostępność była ograniczona do tej pory jedynie do kilku krajów, wkrótce będzie dostępna we wszystkich regionach, gdzie obsługiwane są gogle Meta Quest.

W ciągu nadchodzących tygodni, użytkownicy z Australii, Austrii, Belgii, Kanady, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Islandii, Irlandii, Włoch, Japonii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Szwecji, Szwajcarii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych będą mogli uzyskać dostęp do platformy.

Meta chce promować Horizon Worlds jako podstawowej warstwy społecznościowej dla ich szybko rozwijającej się platformy, która wkrótce po raz pierwszy pojawi się na goglach VR od innych producentów.

Źródło: RoadToVRKomentarze::DISQUS_COMMENTS 164 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...