Curve już ze wsparciem dla Garmin Pay oraz Fitbit Pay

Utworzono: 15 grudzień 2019, 12:12 Autor :  
Na początku listopada pisaliśmy o zyskaniu przez Curve obiecanej obsługi Google Pay oraz Samsung Pay. Niestety, szybko okazało się, że dotyczy to jedynie plastików widzianych jako brytyjskie, podczas gdy startup niedawno zaczął wydawać karty zgodne z krajem zamieszkania użytkownika.

To się na razie nie zmieniło, ale część użytkowników tej karty “pośrednika” dostało maila z informacją o dodaniu obsługi kolejnych cyfrowych portfeli. Tym razem padło na Garmin Pay, Fitbit Pay i nieznany u nas Wena Pay (działa na urządzeniach od Sony).

Niestety, podobnie jak ostatnio, obsługiwane są jedynie karty widziane jako brytyjskie i z komentarzy użytkowników wynika, że też nie wszystkie (niektórym nie udało się dodać czarnej karty wydawanej przez Curve na samym początku działalności).

Przedstawiciele Curve niestety milczą na temat terminu oficjalnego udostępnienia wsparcia dla wszystkich wspomnianych usług poza Wielką Brytanią.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 624 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...