Curve już z obsługą Apple Pay

Utworzono: 02 luty 2020, 18:02 Autor :  
Jakiś czas temu startup odpowiedzialny za kartę Curve zapowiedział dodanie obsługi różnych cyfrowych portfeli pozwalających na płatności zbliżeniowe telefonami czy urządzeniami ubieralnymi. Do tej pory firma częściowo zrealizowała te obietnice w odniesieniu do Google, Samsung, Fitbit i Garmin Pay.

Częściowo, ponieważ w większości tych wypadków dostępność jest ograniczona w najlepszym razie do kart z brytyjskimi numerami, w najgorszym do mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Kilka dni temu natomiast w końcu udostępniono integrację z Apple Pay. Co ciekawe, tym razem oficjalnie wspierana jest Wielka Brytania i cała Unia Europejska. Miejmy nadzieję, że w wypadku Google Pay niedługo będzie podobnie.

Źródło: CurveKomentarze::DISQUS_COMMENTS 445 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...