InPost w końcu dostarczy kilka paczek do jednej skrytki w paczkomacie

Utworzono: 03 maj 2020, 14:05 Autor :  
Od wybuchu epidemii zatrzęsienie zleceń otrzymują kurierzy ze względu na zamknięcie większości fizycznych sklepów. Wśród nich między innymi InPost, który przyspiesza różne wdrożenia z tego powodu. Niedawno ogłoszono start dostaw w weekendy, a teraz przyszła kolej na kolejną nowość.

Mowa o dostarczaniu wielu paczek do jednej skrytki. Do tej pory jeśli w tym samym czasie przyszło do nas kilka przesyłek, musieliśmy dla każdej z nich przechodzić cały proces odbioru, ponieważ były w osobnych skrytkach.

Kilka dni temu firma ogłosiła w końcu udostępnienie usługi nazwanej “multiskrytka”, która sprowadza się właśnie do umieszcza kilku paczek w jednej skrytce. Identyfikacja odbywa się po numerze telefonu, więc by skorzystać z nowej opcji, musimy wszędzie podać ten sam numer kontaktowy.

Innymi warunkami są oczywiście rozmiary (jeśli paczki nie zmieszczą się razem, to po staremu zostaną umieszczone osobno). Paczki nie mogą też zostać nadane za pobraniem - te zawsze będą osobno.

Nowa usługa jest darmowa i na razie dostępna w części paczkomatów. Pełne wdrożenie spodziewane jest gdzieś w połowie maja.

Źródło: Cashless

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1900 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...