Apple Pay startuje już we wtorek z obsługą ośmiu banków

Utworzono: 17 czerwiec 2018, 12:06 Autor :  
W maju pisaliśmy o prawdopodobnej dacie startu Apple Pay w Polsce. Miało to nastąpić między 18, a 24 czerwca. Wówczas była również mowa o przynajmniej czterech bankach, które miały wspierać usługę tuż po starcie. Teraz w sieci pojawiły się już bardziej konkretne informacje.

Jak donosi serwis Cashless, Apple Pay ma wystartować już w ten wtorek i na początek obsługiwać karty wydane przez Aliora, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getin Bank, mBank, Nest Bank, Pekao S.A. i Raiffeisen Polbank.

Niestety nie wiadomo czy będzie to dotyczyło wszystkich plastików, czy być może wystąpią pewne ograniczenia (w wypadku Google Pay zdarzało się, że początkowo obsługiwane były karty z logo tylko jednej organizacji, tylko karty debetowe, itd.).

Według źródeł Cashless, kolejne rozszerzenie ma nastąpić prawdopodobnie już we wrześniu. Wtedy do listy obsługiwanych instytucji dołączyć miałby między innymi PKO BP.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 851 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...