Amazon Luna już w Polsce

Utworzono: 23 czerwiec 2024, 09:06 Autor :  
Amazon Luna to kolejna po GeForce NOW czy Xbox Cloud Gaming usługa pozwalająca na streamowanie gier z chmury, która właśnie trafiła do Polski. Amazon Luna działa na różnych urządzeniach, w tym na komputerach z Windowsem i macOS, smartfonach z Androidem czy iOS oraz telewizorach Samsunga i LG.

W ramach abonamentu Luna+ (40 zł miesięcznie) użytkownicy zyskują dostęp do ponad stu gier. Dla abonentów Amazon Prime dostępnych jest kilkanaście tytułów bez dodatkowych opłat plus te posiadane w sklepach: GOG, Epic Game Store oraz Ubisoft Connect.

Ponadto Amazon Luny można też używać na urządzeniach z Android TV, ale musimy ręcznie zainstalować APK klienta.

Amazon sprzedaje też za 300 zł swój kontroler do Luny (z podobnym “bajerem” jak w Stadii, czyli łącznością kontrolera bezpośrednio z serwerami przez Wi-Fi w celu zmniejszenia opóźnień).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 182 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...